KONST / Litografier / Färglitografi med glitter 15549346
*
nr 1554 9346
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi med glitter, Signerad, färglitografi, Flicka med fiol, 59x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x47 cm
Kondition: saknar glas,
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 augusti 2023
kl 19:15:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/8 22:45:34
1
300 kr
7/8 14:00:38
2
600 kr
7/8 14:04:08
1
400 kr
7/8 14:04:08
2
450 kr (Budbetjänt)
7/8 14:04:16
1
700 kr
7/8 19:02:06
3
800 kr
7/8 19:05:39
1
900 kr
7/8 19:09:50
4
1.000 kr
7/8 19:10:20
1
Vinnande bud
7/8 19:10:54
1
justering av budtak
7/8 19:11:52
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik flicka med fiol färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
-
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:48
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:51
*
Angelica Wiik
Kondition: saknar glas,
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Läs om budbetjänten
nr 1554 9346
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi med glitter, Signerad, färglitografi, Flicka med fiol, 59x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x47 cm
Kondition: saknar glas,
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 augusti 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/8 22:45:34 | 1 | 300 kr |
7/8 14:00:38 | 2 | 600 kr |
7/8 14:04:08 | 1 | 400 kr |
7/8 14:04:08 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
7/8 14:04:16 | 1 | 700 kr |
7/8 19:02:06 | 3 | 800 kr |
7/8 19:05:39 | 1 | 900 kr |
7/8 19:09:50 | 4 | 1.000 kr |
7/8 19:10:20 | 1 | Vinnande bud |
7/8 19:10:54 | 1 | justering av budtak |
7/8 19:11:52 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik flicka med fiol färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27 -
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:48 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:51